To będzie “bat” na Hannę Gronkiewicz-Waltz! Czy Sejm się zgodzi?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot.wikipedia commons

Patryk Jaki był “Gościem Radia ZET”, gdzie mówił między innymi o przygotowywanej ustawie reprywatyzacyjnej, która ma kosztować aż 15-20 mld złotych! Padł też pomysł na ukaranie Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Mam zgodę najważniejszej partii koalicyjnej. Projekt był konsultowany na Nowogrodzkiej. Pokazałem najwyższym czynnikom partyjnym na Nowogrodzkiej. Projekt był konsultowany, ma też wsparcie premier. Dlatego wierzę w to, że również w parlamencie zyskamy dla niego szerokie wsparcie, bo to projekt propaństwowy – mówił Patryk Jaki w rozmowie z Konradem Piaseckim w Gościu Radia Zet.

Kończymy z największą hańbą III RP, tzn. z reprywatyzowaniem razem z ludźmi kamienic, żłobków razem z dziećmi, przedszkoli z dziećmi. Kończymy z tą jedną wielką hańbą i rzeczywiście mamy mechanizm, który jest mechanizmem podobnym do zadośćuczynienia za utracone mienie zabużańskie – podkreślał Jaki.

Uważam, że należy to rozważyć zwiększenie kar nakładanych przez komisję weryfikacyjną. To do decyzji Sejmu, ale żeby były wyższe. Może 10 tys.  za jedno niestawiennictwo – sugerował.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY