Pisarka chce zmienić nazwę Polski na wulgarne… “H**nia Niepospolita”. Działacze KOD zachwyceni

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

yt.com/plejada (screen) / yt.com/plejada (screen)

Znana pisarka o skrajnie feministycznych poglądach Manuela Gretkowska postanowiła podzielić się własną propozycją zmiany nazwy Rzeczypospolitej Polskiej. Jej zdaniem sytuacja w kraju jest tak zła, że państwo powinno nazywać się… “H*jnia Niepospolita”. Skandaliczny wpis Gretkowskiej spotkał się z zachwytem działaczy KOD.

Gretkowska podzieliła się swoimi wynurzeniami na profilu na Facebooku. Polska to żadna Rzeczpospolita. Nie ma co się kłócić, druga czy trzecia. Rządzi nami Kościół i patriarchat, proponuję więc zmienić nazwę na H*jnia Niepospolita. Pierwsza i jedyna w Unii Europejskiej. – napisała.

Jej skandaliczny wywód spotkał się z takim zachwytem działaczy KOD, że ci umieścili jej wpis nawet na specjalnie przygotowanej grafice. Zachwyciła mnie ostrością i trafnością, więc postanowiłam ją uwiecznić. – napisała autorka grafiki, pani Renata z KOD. Na wewnętrznych forach działaczy KOD obrazek zyskał ogromną popularność i spotkał się  powszechnym entuzjazmem.

Zrzuty ekranu dokumentujące sytuację pojawiły się na Twitterze, gdzie wywołały duże oburzenie. Pisarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz nie odmówił sobie przytyku pod adresem Gretkowskiej. Zwrócił uwagę, że kobieta uważająca się za pisarkę popełniła tak prosty błąd ortograficzny. Szukanie za wszelką cenę skandalu samo w sobie słabe, ale jak pisarka nie wie, że “chuj” pisze się przez “ch” i dlaczego – to naprawdę dno. – napisał Ziemkiewicz.

dorzeczy.pl

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY