Nowoczesna traci posła w Sejmie!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zbigniew Gryglas

Zbigniew Gryglas / Fot. YouTube

Jak informuje portal 300polityka, powołując się na wspólne oświadczenie, znany poseł Zbigniew Gryglas z ugrupowania Ryszarda Petru.

Po wewnętrznej dyskusji przeprowadzonej między Ryszardem Petru a Zbigniewem  Gryglasem doszliśmy do wniosku, że istnieją znaczne rozbieżności merytoryczne między poglądami Posła Zbigniewa Gryglasa a linią programową N. Rozbieżności te dotyczą takich kwestii jak wizja Państwa i społeczeństwa,  kwestie światopoglądowe.

Spójność ideowa jest ważna dla każdej partii i dla każdej osoby, nie ma sensu jej w jakiś sposób naginać.

Dlatego postanowiliśmy, że nasze polityczne drogi się rozejdą. Zbigniew Gryglas  przestanie być członkiem partii Nowoczesna i klubu poselskiego N. 

Dziękujemy Zbyszkowi za dwa wspólne lata, zaangażowanie i pracowitość, a także lojalność. Życzymy powodzenia w pracy dla naszej wspólnej Polski i jesteśmy przekonani, że zawsze będziemy patrzeć na siebie życzliwie.

Wierzymy, że nadal będziemy współpracować w obszarach wymagających wspólnych działań szczególnie tam, gdzie wymagać tego będzie Polska Racja Stanu”.

Nie tak dawno poseł Gryglas najpierw pomógł wejść ponad 90-letnim kombatantom na galerię sejmową, a chwilę później wystąpił na mównicy z opaską NSZ na ramieniu. Otrzymał za oto reprymendę od swojego klubu.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY