“Różaniec do granic” – Wierni modlą się w całej Polsce

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Różaniec

Różaniec / Fot. pixabay.com / CC

Różaniec Do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata.

Dokładnie 140 lat temu w Polsce w Gietrzwałdzie objawiła się Matka Boża i powiedziała „odmawiajcie codziennie różaniec”, 40 lat później w Fatimie powtórzyła to wezwanie – podkreśla Maciej Bodasiński z Fundacji Solo Dios Basta, która jest głównym organizatorem Różańca Do Granic.

Dlatego pragniemy odpowiedzieć na zaproszenie Matki Bożej do odmawiania różańca i wziąć udział w duchowym działaniu na rzecz przyszłości naszej, naszych dzieci, naszego kraju i całej Europy.

Jak pisaliśmy wczoraj spółka kolejowa POLREGIO postanowiła dołączyć do wielkiej akcji modlitewnej „Różaniec do granic”.  Dla uczestników „Różańca do granic” przygotowano specjalną ofertę. Wierni udający się na akcję będą mogli skorzystać z przejazdu za symboliczną opłatą 1 zł.

rozaniecdogranic.pl/ medianarodowe.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY