Ponad milion wiernych modliło się na granicach Polski!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Różaniec

Różaniec / Fot. pixabay.com / CC

Ponad milion wiernych modliło się na granicach Polski! Sukces frekwencyjny podczas akcji “Różaniec do granic”. Modlitwa różańcowa dookoła Polski skupiła ponad milion osób z różnych części naszego kraju!

Chociaż demoliberalne media krytykowały akcję nic nie stanęło na przeszkodzie tysiącom Polaków, aby pomodlić się na granicach Polski.

W wydarzeni włączyli się także gwiazdy polskiego kina czy dziennikarze. Zachęcali do uczestnictwa m.in. Antek Smykiewicz, Wojciech Modest Amaro, Katarzyna Olubińska, Przemysław Babiarz i Krzysztof Ziemiec, Dominika Figurska i Cezary Pazura.

Jak napisali organizatorzy wydarzenia: Dlatego wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może nie tylko zmienić bieg zdarzeń, ale otworzyć serca naszych rodaków na działanie Łaski Bożej.

Różaniec od Granic to największa akcja religijna od czasów ŚDM! Setki tysięcy wiernych modliło się w całej Polsce! Poniżej tylko kilka miast, w których wierni prosili o pokój dla Polski.

wp.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY