MSZ blokuje lidera organizacji, która walczy z określeniem “polskie obozy śmierci”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Wikipedia

MSZ ma problem z obrońcami dobrego imienia Polski. Ministerstwo zablokowało adres mailowy lidera organizacji, która walczy z kłamliwymi określeniami nt. naszego kraju.

Jak informuje Krzysztof Jeżewski z Polish Media Issues: Nasza praca polega na edukowaniu redakcji i umiejętnej perswazji. Skutecznie wpłynęliśmy na zmianę style booków redakcji gazet, telewizji czy rozgłośni radiowych w wielu krajach.

W ciągu kilku lat działalności Polish Media Issues zdołało skupić wokół siebie około 3 tys. wolontariuszy. W ciągu dwóch lat zainterweniowano także ponad 3 tysiące razy.

Organizacja wysyła kopie działań do polskiego ministerstwa i placówek dyplomatycznych. Niestety, nie dość, że MSZ nie jest zainteresowany działalnością wolonatriuszy to na dodatek zablokowała lidera organizacji!

Kopie interwencji, jakie podejmuje nasza organizacja, są często przesyłane do wiadomości polskich placówek dyplomatycznych czy też do wiadomości rzecznika prasowego MSZ-u – poinformowała organizacja.

Co się nie spodobało ministerstwu? Interwencja PMI ws. błędów polskiej dyplomacji. Nie spodziewaliśmy się, że po latach walki ze zniesławieniami w mediach na całym świecie, będziemy musieli walczyć z błędami polskiej ambasady. Nasze interwencje wywołały lawinę protestów Polonii amerykańskiej.

Z naszej strony przypominamy o tym, że trwa zbiórka funduszy na film dokumentalny German Death Camps w języku angielskim, który ma odkłamywać fałszywą narrację o “polskich obozach koncentracyjnych”. Wsparcia można udzielić w serwisie zrzutka.pl lub za pośrednictwem PayPala.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/german-death-camps
Strona internetowa filmu: http://germandeathcamps.film
Facebook: https://facebook.com/film.german.death.camps
Twitter: https://twitter.com/GDC_Film
Wsparcie przez PayPal: można udzielić pod tym linkiem

rp.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY