Poznański prawnik o czarnym proteście: “Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie na demonstracje”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Poznański prawnik ostro o czarnym proteście: Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie na demonstracje.

Roman Sklepowicz, w jednym z ostatnich wywiadów, odniósł się do protestów feministek odnośnie prawa do aborcji. Czarny protest znowu wyłazi i wszystkie feminazistki biorą w nim udział.

Poznański prawnik stwierdził także: Ładne laski to idą na dyskotekę, a takie brzydkie, których nikt bzykać nie chce, to idą na demonstracje.

Część internautów oburzyła przede wszystkim ta wypowiedź: Ja stałem i patrzyłem i sobie myślałem, którą bym bzyknął. Ta? O Jezus, o Boże. Tą? O nie. Wierzcie mi, że cały czas myślałem kto to r*cha. I doszedłem do wniosku, że nikt. I dlatego idą w tej manifestacji.

Poznański prawnik po fali krytyki zreflektował się i napisał oświadczenie. Wszystkich, których obraziłem moją idiotyczną i nieprzemyślaną wypowiedzią w programie wRealu24 serdecznie przepraszam i bardzo ubolewam nad moim głupawym poczuciem humoru.

I chociaż prawnik tłumaczył się “głupim dniem” bardzo prawdopodobne, że wypowiedzią zajmie się Rada Etyki Mediów. Założeniem rady jest pilnowanie przestrzegania zasad etycznych przez media.

Roman Sklepowicz to przedsiębiorca i prawnik mieszkający w Poznaniu. Założyciel Stowarzyszenia Poszkodowanych przez System Bankowy i Prawny.

epoznan.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY