J. Daniels – “Ludzie piszą polskie obozy śmierci, bo są głupi i leniwi”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

J. Daniels prezes Fundacji From the Depths porusza temat domniemanych “polskich obozów zagłady” – Ludzie piszą polskie obozy śmierci, bo są głupi i leniwi.

Jonny Daniels wystąpił w programie “Minęła dwudziesta”. Daniels to prezes fundacji From the Depths, która nadaje odznaczenia tym Polakom, którzy ze względów formalnych nie mogą otrzymać wyróżnienia “Sprawiedliwy wśród narodów świata”.

J. Daniels odniósł się w swoich wypowiedziach do Polski i zakłamanie jej historii na arenie międzynarodowej. Ludzie piszą „polskie obozy śmierci”, bo są głupi i leniwi. Jest pewna propaganda i nacisk, np. ze strony niemieckich mediów, by stworzyć wrażenie o polskich obozach śmierci.

Ale większość mediów amerykańskich czy brytyjskich popełnia błąd. Trzeba ich po prostu edukować. Potrzebna jest edukacja, a nie legislacja – dodaje.

Z naszej strony przypominamy o tym, że trwa zbiórka funduszy na film dokumentalny German Death Camps w języku angielskim, który ma odkłamywać fałszywą narrację o “polskich obozach koncentracyjnych”. Wsparcia można udzielić w serwisie zrzutka.pl lub za pośrednictwem PayPala.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/german-death-camps
Strona internetowa filmu: http://germandeathcamps.film
Facebook: https://facebook.com/film.german.death.camps
Twitter: https://twitter.com/GDC_Film
Wsparcie przez PayPal: można udzielić pod tym linkiem

tvp.info

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY