Cejrowski ma skuteczny sposób na islamskich terrorystów. “Strzelać kulami umoczonymi w świńskiej krwi”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Znany podróżnik Wojciech Cejrowski jest już stałym komentatorem programu “Minęła 20” emitowanego na antenie TVP Info. Tym razem w rozmowie z Michałem Rachoniem zaprezentował własny sposób na walkę z islamskimi terrorystami.

Zdaniem Cejrowskiego, aby skutecznie przeciwdziałać zagrożeniu ze strony islamskich terrorystów należy przede wszystkim nie bać się stosowania dosyć radykalnych rozwiązań. Trzeba uderzyć w klan, obiecać – zniszczymy twoich najbliższych, ich pokój domowy – spakujemy i wywieziemy precz. – przekonywał na antenie TVP Info podróżnik.

Na tym jednak nie koniec. Cejrowski zaprezentował cały arsenał sposobów walki z islamistami. Druga rzecz to świńska krew. Wszystkie zwłoki trzeba bezcześcić, w ich rozumieniu, świńską krwią. Kule muszą być moczone w świńskiej krwi. – oznajmił.

Cejrowski rozważył wszystkie warianty. Jeśli kula umoczona w świńskiej krwi chybiła by celu, lub jeśli dany terrorysta zostałby zabity zwykłym pociskiem, to jeszcze nie wszystko stracone. A jak do niego nie strzeliliśmy kulą maczaną w świńskiej krwi to trzeba go pokropić nią przed pochowaniem w ziemi. – poinstruował Cejrowski.

Źródło: tvp.info

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY