Słynne nagranie z imigrantem i Polakami zrobiło furorę w… Rosji [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Nagranie ukazujące Polaka nokautującego imigranta stało się prawdziwym hitem “polskiego Internetu”. Okazuje się, że jest ono niezwykle popularne nie tylko w Polsce. Filmik stał się właśnie jednym z “najlepszych nagrań miesiąca” w bardzo popularnym rosyjskim serwisie pikabu.ru. O sprawie poinformował portal Kresy.pl.

Portal pikabu.ru można porównać do polskiego serwisu wykop.pl. Nagranie z Polakami w roli głównej zostało tam zamieszczone z podpisem: “Tolerancja Polaków”. Nie jest pewne, czy intencją administratora była próba wyszydzenia naszych rodaków, ale nawet jeśli tak było, to zupełnie się nie udało. Jak się okazało, skutek był zupełnie odwrotny.

Nagranie zyskało sporą popularność. Po trzech dniach bije rekordy popularności – w tym czasie stało się „gorącym newsem”, zyskując ponad 15,3 tys. „wykopów” i ponad 1600 komentarzy. Nagranie jest czwartym najpopularniejszym filmem w ostatnim miesiącu.

Uwagę zwracają też najpopularniejsze komentarze:

– Cóż za niewyobrażalnie przyjemny widok.

– Oj taaak. Oglądałem to już 5 razy.

– Widziałem trzy razy – po prostu jakieś święto. Zabawnie widzieć, jak szybko u aroganckiego uchodźcy zmienia się wyraz twarzy po pierwszym ataku.

– Nie lubię Polaków, ale k..wa – mój szacunek.

Przypomnijmy, do zaskakującego zdarzenia doszło w niemieckim mieście Ravensburg. W sieci pojawiło się nagranie ukazujące czarnoskórego imigranta, który stanął na przeciwko samochodu i nie chciał go przepuścić. Zapewne liczył na bierność osób znajdujących się wewnątrz, ale tym razem miał pecha. W pojeździe znajdowali się Polacy.

Imigrant stawał się coraz bardziej natrętny. Zaczął uderzać w maskę samochodu. Wtedy jeden z mężczyzn znajdujących się w pojeździe stracił cierpliwość. Wysiadł i jednym celnym uderzeniem znokautował napastnika. Drugi wysiadł i upewnił się, że leżący imigrant już im nie zagraża. Nie ma wątpliwości, że byli to Polacy. Jednoznacznie wskazują na to… polskie przekleństwa, jakie padają pod adresem czarnoskórego napastnika.

Źródło: wmeritum.pl; kresy.pl
Fot.: yt.com/naprawo
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY