“Ratujmy kobiety – zabijajmy dzieci” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube

“Czarny wtorek: kobiety znów na ulicach w obronie swoich praw” – to tytuł z Gazety Wyborczej odnośnie kolejnych “demonstracji” feministycznych podczas których domagano się “liberalizacji prawa antyaborycjnego”, czyli pisząc wprost, prawa do zabijania dzieci nienarodzonych. A wszystko odbywało się pod hasłem “Ratujmy kobiety”.

Hasło “Ratujmy kobiety” nie tchnie nawet hipokryzją. To po prostu zwykłe kłamstwo. Czy macierzyństwo jest jakimś zagrożeniem dla kobiety? Czy opieka nad własnym dzieckiem grozi kobiecie śmiercią, niepełnosprawnością? Czy kobieta zajmująca się swoimi dziećmi znajduje się w jakimś ciągłym stanie zagrożenia? Ja wiem, że środowiska opowiadające się za aborcją podnoszą inne “argumenty”, ale te nie są nawet na granicy absurdu. One są absurdalne.

Projekt zmian w prawie pod którym teraz zbierają podpisy zwolennicy aborcji, zakłada prawo do aborcji, czyli do zabicia dziecka w łonie matki, do 12 tygodnia ciąży. W XXI wieku, kiedy nauka posunęła się tak bardzo do przodu, kiedy można obserwować kolejne etapy rozwoju dziecka, zaskakuje, że właśnie w XXI wieku są jeszcze ludzie, którzy mogą domagać się zabicia dziecka w łonie matki! W imię jakichś bzdurnych haseł ideologicznych.

Wystarczy wstukać w google np. hasło “dziecko w 12 tygodniu życia”, a wyskoczy chociażby link do serwisu Babyonline.pl, a tam przeczytamy:
W 12. tygodniu ciąży palce dłoni i stóp dziecka już się definitywnie rozdzieliły, a genitalia, czyli zewnętrzne narządy płciowe, stają się męskie lub żeńskie. Gdybyś teraz mogła zajrzeć do wnętrza swojej macicy, sprawdziłabyś, czy twoje dziecko to córka czy syn, a także… zobaczyłabyś pierwsze odruchy swojego maleństwa. Okazałoby się, że jest bardzo wrażliwe i na dotyk (np. muśnięcie ścianki macicy) reaguje gwałtownym poruszeniem całego ciała.

No dobra, ale to 12 tydzień ciąży, a pewnie wcześniej to takie dziecko to jednak nie dziecko. No to poczytajmy opis z tego samego serwisu na temat tego co się dzieje z dzieckiem w 11 tygodniu ciąży:
W 11. tygodniu ciąży twoje dziecko waży mniej więcej 9 gramów, a mierzy około 5 cm. Jego skóra nie jest już mlecznobiała – nabiera koloru, choć wciąż jest cienka i przezroczysta. W tym tygodniu dziecko też bardzo intensywnie rośnie.
I dalej:
W 11. tygodniu ciąży powstają mieszki włosowe i łożyska paznokci (same paznokietki zaś zaczną jednak rosnąć dopiero za kilka tygodni). Paznokcie dziecka powstają na pojedynczych paluszkach, które pooddzielały się na dłoniach i stopach zaledwie kilka czy kilkanaście dni temu. Dziecko ma już też swoje unikalne linie papilarne.

No to powtórzmy, dziecko ma już swoje unikalne linie papilarne…

Dla zwolenników aborcji jednak ktoś kto posiada własny “odcisk palca” nie jest jednak nadal człowiekiem. Jest ciągle “brzuchem” innej osoby – “mój brzuch, moja sprawa”. Wchodzenie w “logikę” takiego rozumowania nie ma większego sensu, bo taki sposób myślenia jest po prostu absurdalny. Stąd również dalsze brnięcie w absurd i domaganie się legalizacji aborcji, aby “ratować kobiety”. Równie dobrze można powiedzieć, że mój brzuch moja sprawa dotyczy całego okresu ciąży. Ale przecież potem taki “brzuch” wyłazi na zewnątrz i zaczyna się drzeć. Taki “brzuch zewnętrzny” jest jeszcze bardziej uciążliwy, a nawet trzeba ponosić z jego powodu coraz większe koszty. Czy w związku z tym nadal obowiązuje w tym wypadku hasło “mój brzuch, moja sprawa”? Czy w takim razie nadal obowiązuje hasło “Ratujmy kobiety”?

Argumentacja zaś jakiej używają zwolennicy zabijania dzieci nienarodzonych, że np. Polki i tak dokonują aborcji, ale zagranicą i dlatego powinno się ją zalegalizować i u nas jest również głupia. Czy dlatego, że gdzieś obowiązuje barbarzyńskie prawo mamy to prawo wprowadzać i u siebie? Czy dlatego, że ludzie pomimo istniejącego prawa zabraniającego kradzieży jednak kradną, to powinno się zalegalizować prawo do kradzieży? Np. na kwotę do 12 tys. złotych? Powyżej już by kradzież była “nielegalna”.

Jak napisałem wchodzenie w “logikę” myślenia zwolenników aborcji nie ma najmniejszego sensu, bo to jest ścieżka absurdu po której nie warto kroczyć.

Spot promujący “legalną aborcję”. A w nim takie znane nazwiska jak Kazimiera Szczuka, Tomasz Raczek czy Wanda Nowacka.

Rozwój dziecka w 11-12 tygodniu ciąży.

 

Opis filmu powyżej:
Twój maluszek nadal bardzo intensywnie się rozwija. Prostują się jego plecki, główka (nadal bardzo duża w stosunku do reszty ciała) nie opada już na brzuszek. Dzięki temu maleństwo może już nią poruszać! Widoczna staje się szyja i podbródek.
Skóra Twojej pociechy lekko się zaróżowiła, lecz nadal jest cienka (prześwitują przez nią naczynia krwionośne). Coraz wyraźniej widać meszek płodowy. Na paluszkach dziecka pojawiają się zawiązki paznokci a na opuszkach paluszków tworzą się linie papilarne. Malutkie dłonie zwinięte są jeszcze w piąstki. Jeśli w tym tygodniu wybierasz się do lekarza, spotka Cię miła niespodzianka. Serduszko malca jest już na tyle głośne, że będzie go można usłyszeć przy pomocy narzędzia o nazwie Dopler.

Jerzy Wasiukiewicz

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY