Według działaczy KOD, w NBP pracuje… wokalista “Honoru”. Problem w tym, że od lat nie żyje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Na wewnętrznych forach internetowych działaczy i sympatyków Komitetu Obrony Demokracji zdemaskowano kolejną “aferę”. Zdaniem działaczy KOD ta grafika jest dowodem na to, że PiS “wprowadza faszyzm” do Narodowego Banku Polskiego.

KOD-dziarze nie kryją wściekłości w związku z informacją przedstawioną na jednej z grafik, która robi furorę na ich wewnętrznych forach. Na obrazku widnieje fotografia Mariusza Szczerskiego, wokalisty zespołu Honor. Obok znajduje się informacja o tym, że jest on… zatrudniony w NBP. Problem w tym, że Szczerski… nie żyje od 2005 r.

Od 14 sierpnia 2017 r. pracuje w Narodowym Banku Polskim i jest doradcą zastępcy prezesa! – alarmują działacze KOD. Co więcej, jak przekonują, zarobione pieniądze Szczerski ma przekazywać na działalność organizacji neonazistowskich w całej Europie.

Na tym nie koniec absurdu. Zdaniem działaczy KOD, wokalista Honoru ma być również kuzynem Krzysztofa Szczerskiego, szefa gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy. Zatrzymajmy faszyzm! – apelują w ogóle nie weryfikując treści na grafice.

Źródło: wmeritum.pl
Fot.: Twitter.com/Radosław

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY