Świadek Amber Gold zeznaje! Imprezę integracyjną prowadził Prokop i Urbańska

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Komisja ds. Amber Gold wciąż stara się wyjaśnić wszystkie nieprawidłowości oraz oszustwa do jakich doszło przy okazji tej afery.

Osoby, które dały się oszukać temu przedsiębiorstwu, niejednokrotnie mogły stracić cały dorobek życia. Dziś Komisja śledcza przesłuchiwała Krzysztofa Kuśmierczyka, byłego dyrektora biura bezpieczeństwa Amber Gold Sp. z o.o. oraz Piotra Pisarka, byłego dyrektora departamentu technicznego.

Świadek mówił między innymi o notatce Mitera. Twierdzi, że kupowano telefony prepaid dla Marcina P. i Katarzyny P. Według posła Krajewskiego oznacza to, że małżeństwo wiedziało o działaniach służb w ich sprawie.

Przewodnicząca Wassermann i poseł Krajewski dopytywali również o wyjazdy Marcina P. i Katarzyny P. oraz imprezę integracyjną Amber Gold. Dopytywali również, czy uczestniczyli w niej pracownicy Urzędu Lotnictwa Cywilnego, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele Urzędu Skarbowego w Gdańsku. Kuśmierczyk nie pamięta, by takie osoby bawiły się na imprezie Marcina P. Poinformował jednak, że są nagrania z tej imprezy oraz zdjęcia uczestników.

Poseł Krajewski przypomniał zeznania Kuźmierczyka o imprezie integracyjnej Amber Gold w zimie 2012 roku. Mówi, że imprezę prowadził Marcin Prokop i Natasza Urbańska. Miałem walizkę zagłuszającą rozmowy telefoniczne w czasie spotkania z przedstawicielem Fin Royal – zeznał również.

https://www.facebook.com/sejmlog/videos/1952865124986457/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY