Polityczne sądy za rządów PO – Litera prawa [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Przedstawiamy drugi odcinek naszego nowego programu – Litera Prawa. Tym razem gościem Mediów Narodowych został mec. Marcin Iwanowski.

O upolitycznionych sądach za czasów rządów Platformy Obywatelskiej rozmawiają Damian Kita i mecenas Iwanowski. Jednym z głównych tematów rozmów był Marcin Falkowski. Marcin był uczestnikiem antyrządowego protestu po wybuchu tzw. afery taśmowej. Zarzucono mu naruszenia nietykalności cielesnej policjanta.

Damian Kita przypomina, że został on niesłusznie zatrzymany, oskarżony i skazany prawomocnie na 6 miesięcy bezwzględnego więzienia wskutek obciążających go zeznań trzech funkcjonariuszy Policji.

Mec. Marcin Iwanowski komentuje – Zacznijmy od tego, że ta sprawa była jedną z wielu takich spraw. Mecenas zaznacza, że w tego typu przypadkach oskarżycielami zostali sami policjanci, natomiast zabrakło jakichkolwiek innych dowodów na winę oskarżonego.

Całość rozmowy na temat upolitycznienia sądów i wykorzystywania ich przeciwko narodowcom można obejrzeć w poniższym materiale Mediów Narodowych. Aby być na bieżąco z nowymi produkcjami subskrybuj nasz kanał!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY