“Mam kochać postkomunistów? Pod szyldem demokratów są najwięksi głupcy” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Adam Czarniawski

Za nami pierwsze państwowe uroczystości rocznicy powstania Narodowych Sił Zbrojnych. Media Narodowe pojawiły się na wydarzenia. W poniższym materiale można obejrzeć wywiady z uczestnikami 75-lecia NSZ.

Mam kochać postkomunistów, pseudemokratów? Pod szyldem demokratów są najwięksi głupcy. Za cudze pieniądze, nie za nasze. Komentuje dzisiejszą rzeczywistość generał Jan Podhorski ps. “Zygzak”.

Narodowe Siły Zbrojne to część państwa podziemnego. Polska powinna być jak z marzeń weteranów – wielka. My nie chcemy innej Polski – mówi prezes Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Karol Wołek.

Naszym zadaniem jest urzeczywistnić ideały Narodowych Sił Zbrojnych. To dopiero przed nami. Na pewno warte podkreślenia jest to, że państwo upamiętnia NSZ. Natomiast jeszcze wiele do zrobienia – to nie może być tylko pamięć, ale także rzeczywiste czyny – zwraca uwagę Zastępca Kierownika Głównego ONR, Tomasz Dorosz.

Dla Mediów Narodowych wypowiedział się również Sylwester Chruszcz. Kombatanci nam pomagali przez te wszystkie lata. Przez kilka lat, w pracy narodowej, endeckiej poszerzaliśmy wolność, którą wywalczyli żołnierze NSZ. Nasze wszystkie akcje mają wielką wagę. Dmowski 50 lat walczył, żeby zbudować wielki ruch narodowy. My jesteśmy dopiero na początku drogi.

Wśród gości można było zauważyć posłów, pracowników administracji rządowej, ale także działaczy Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego. Oczywiście nie zabrakło działaczy Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Reportaż znajduje się poniżej, zachęcamy do obejrzenia! Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY