Raper “Basti” o cenzurze w mediach społecznościowych [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Przedstawiamy krótki wywiad z łódzkim raperem. Zbigniew “Basti” Woźniak opowiada o zaostrzającej się cenzurze na portalu YouTube, czy innych mediach społecznościowych.

Basti to reprezentant sceny polskiego rapu patriotycznego, na scenie hiphopowej działający od 2001 roku. Basti w swoich kawałkach porusza najróżniejszą tematykę. Jednak w ostatnim czasie w dużej mierze skupił się na numerach związanych z Polską, patriotyzmem czy polityką.

Dla Mediów Narodowych opowiedział m.in. o cenzurze z mediach społecznościowych. Jakieś pół roku temu YouTube zaczął mi ograniczać ilość reklam, a przy tym odnotowałem spadek ilości dochodu. Gdy zobaczyłem szczegółowe statystyki zobaczyłem, że portal usunął w niektórych klipach całkowicie reklamy.

Raper zauważa, że polityka YouTube dąży do eliminacji “niepoprawnych” treści. Uważam, że trzeci krok to usuwanie pojedynczych klipów, które są niepoprawne polityczne. Ta batalia trwa, niestety przegrywamy ją na każdym polu. To samo dzieje się na Facebooku. Kiedy opublikowałem tam swój klip, portal zablokował mnie na 30 dni z powodu wrzucenia nieodpowiednich treści.

Zachęcamy do obejrzenia całości rozmowy o cenzurze w mediach społecznościowym, tym bardziej, kiedy znikają z nich treści prawicowe! Pomóż nam także rozbudować nasz kanał i subskrybuj Media Narodowe!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY