Niemcy wcielają plan Marksa – KomentarzMN [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Konrad Smuniewski i Robert Bąkiewicz rozmawiają o Marszu dla Życia w Berlinie. Jak zauważają – Niemcy wcielają w życie plan Marksa.

16 września miał miejsce Marsch für das Leben – a więc Marsz dla Życia. Towarzyszyło mu hasło: Tak dla życia – dla Europy bez aborcji i eutanazji! W marszu brali udział obrońcy życia z Polski.

To co zwróciło moją uwagę to przygotowanie lewicowców. Lewacy byli bardzo dobrze przygotowani do kontrmanifestacji. Co ciekawe na ulicach widniały plakaty z komunistycznym hasłem – proletariusze wszystkich krajów łączcie się. Nikt tego nie zrywał, natomiast plakaty AfD były wszystkie porozrywane. Opowiada Konrad Smuniewski, który brał udział w berlińskim Marszu dla Życia.

Robert Bąkiewicz i Konrad Smuniewski zwrócili uwagę na postawę współczesnej, niemieckiej młodzieży. Wpadają z jednej skrajności w drugą skrajność. Kiedyś nazizm, a teraz komunizm, marksizm kulturowy – zauważa prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Wspomnienia Konrada Smuniewskiego z wizyty w Berlinie można obejrzeć w poniższym Komentarzu Mediów Narodowych. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału na portalu YouTube!

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY