Google usuwa krzyże z wież kościołów!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Internauci zauważyli, że na trójwymiarowych wizualizacjach kościołów i katedr na mapach Google brakuje krzyży. Korporacja tłumaczy, że zdjęcia z których powstają modele nie są wystarczająco szczegółowe, by wychwycić takie detale. Tłumaczenie to jest jednak wątpliwe, gdyż budynki odwzorowywane są z niezwykłą dbałością o każdy szczegół.

Wiele osób twierdzi, że jest to świadome działanie Google, które w ramach walki z chrześcijaństwem chce stworzyć alternatywną, świecką rzeczywistość. Firma jednak nie zgadza się z oskarżeniami twierdząć, że braki w wizerunkach kościołów są wynikiem ograniczonej działalności technologii stosowanej do tworzenia trójwymiarowych modeli. Internauci nie mogą jednak uwierzyć w tłumaczenie giganta twierdząc, że budynki odwzorowywane są bardzo szczegółowo.

Nie da się ukryć, że Google od dawna słynie z “postępowego” profilu swojej działalności, zarówno w kwestiach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Podczas kampanii było głośno o tym, że Google manipuluje przy wyszukiwaniu konserwatywnych kandydatów na prezydenta USA. W kwestii zatrudnienia również firma realizuje pełny parytet płciowy i rasowy, mimo że zdecydowaną większość pracowników IT od zawsze stanowili mężczyźni. Pracownicy też skarżyli się na dyskryminacje osób z konserwatywnymi poglądami. Przez krytykę tej polityki zwolniony został natychmiastowo jeden z jej byłych już pracowników, który zamieścił w sieci manifest, w którym skrytykował lewacką politykę firmy.

Z polskich kościołów też znikają krzyże.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY