Grzegorz Braun: “Szkolnictwo państwowe to jest dzisiaj masoneria dla nieletnich” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube

Przedstawiamy kolejny materiał Mediów Narodowych. Grzegorz Braun, w krótkim wywiadzie, porusza tematykę szkolnictwa państwowego i polskiej historii.

Grzegorz Michał Braun to polski reżyser filmów dokumentalnych, scenarzysta, nauczyciel akademicki i publicysta. Kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach w 2015.

Gość Mediów Narodowych odniósł się również do polskiej historii i interpretowania jej przez poszczególnych Polaków, na przestrzeni lat. Nie ma polskiej historii bez powstań. Wznoszę hasło – chwała bohaterom, hańba prowokatorom!

Reżyser nakreślił także problem w nauczaniu ws. chociażby powstań. Problem w historiografii polega na tym, że o bohaterach całkiem sporo można już dziś przeczytać. Natomiast wątki prowokacji zostają zakryte przed polskim uczniem, czytelnikiem, a nawet akademikiem.

Zapytano się również Grzegorza Brauna o przeprowadzaną właśnie reformę szkolnictwa. Przede wszystkim potrzebna jest kontrrewolucja. Szkolnictwo zostało u nas zrewolucjonizowane w XVIII wieku. To są przedsięwzięcia propagandowe. To także przedsionek masonerii dla nieletnich.

Całość krótkiego wywiadu można zobaczyć w poniższym materiale. Zachęcamy także do subskrypcji kanału Mediów Narodowych na portalu YouTube – już wkrótce będziemy publikować wiele nowości.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY