Ekolodzy czy ekoterroryści? – KomentarzMN [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ekolodzy czy ekoterroryści? – w kolejnym odcinku Komentarza Mediów Narodowych można usłyszeć prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Roberta Bąkiewicza oraz Jacka Podgórskiego, dyrektor Instytutu Gospodarki Rolnej.

Robert Bąkiewicz zwrócił uwagę na doniesienia ws. działań ekologów. Gość Mediów Narodowych takie działania nazwał pseudoekologią. Jest to szereg działań, często o zabarwieniu lewicowym, które działają poprzez wyłudzenie tzw. ekoharaczu, następnie ekolodzy odstępują od blokowania jakichś prac.

Problem w Polsce leży po stronie prawa. Bardzo łatwo jest założyć organizację ekologiczną, która może zatrzymać wielomilionowe inwestycje. Zwraca uwagę Jacek Podgórski.

Dyrektor Instytutu Gospodarki Rolnej zwraca uwagę na niezwykle szkodliwą ustawę ws. udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie – Urzędnicy mają obowiązki sprawdzenia wszystkich faktów, które podają organizacje ekologiczne. Nawet najbardziej absurdalnych.

Zachęcamy do obejrzenia całości rozmowy Roberta Bąkiewicza i Jacka Podgórskiego. Subskrybuj kanał Mediów Narodowych na portalu YouTube, aby być na bieżąco z naszymi produkcjami!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY