Warszawa: Pikieta pod ambasadą Kanady w obronie Mary Wagner

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com

7 września 2017 r. (czwartek) w godzinach 12:00-14:00, przed wejściem do Ambasady Kanady w Warszawie od ulicy Matejki, odbędzie się organizowana przez Fundację Pro – Prawo do życia pikieta w obronie Mary Wagner.

Znana kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner została uznana winną utrudniania prowadzenia działalności gospodarczej tzw. „kliniki” aborcyjnej. Została aresztowana po tym jak namawiała kobiety do odstąpienia od aborcji i oferowała im pomoc. Prokurator domaga się dla niej 18 miesięcy więzienia. Dokładna wysokość kary zostanie ogłoszona 12 września. Sędzia prowadzący sprawę pozwolił Mary przedłożyć listy od swoich sympatyków i przyjaciół, które wyrażają pozytywne opinie na jej temat. Dlatego Fundacja Pro – Prawo do życia organizuje akcje zbierania podpisów pod apelem w obronie Mary i pikiety pod Ambasadą Kanady.

Fundacja chce poprzez pikiety zwrócić uwagę na niegodziwość postępowania władz Kanady, które nie tylko pozwalają na zabijanie poczętych dzieci do końca ciąży, ale też prześladują osoby pokojowo protestujące przeciw tym morderstwom.

W czasie pikiety przedstawiciele Fundacji, w imieniu ponad 25 tys. obywateli RP wręczą ambasadorowi Kanady list w obronie Mary Wagner.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY