“Zwyrodnialcy z Rimini powinni być sądzeni w Polsce” – konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com

“Zwyrodnialcy z Rimini powinni być sądzeni w Polsce” – przedstawiamy konferencję prasową Młodzieży Wszechpolskiej. Podczas konferencji mogliśmy usłyszeć Mateusza Pławskiego, Arkadiusza Jabłońskiego oraz Szymona Wiśniewskiego i Adama Leszczyńskiego.

Konferencja była zorganizowana w związku z atakiem w Rimini. Polka została zgwałcona przez czterech sprawców z północnej Afryki. Jej mąż został dotkliwie pobity. Następnie na jego oczach mężczyźni dokonali zbiorowego gwałtu na jego żonie.

Mateusz Pławski jasno stwierdził: Wnosimy apel do ministra sprawiedliwości, aby podjął wszelkie możliwe działania, aby ci zwyrodnialcy, którzy dopuścili się zbiorowego gwałtu oraz bestialskiego pobicia Polaka, odpowiadali za swoje czyny tutaj, w Polsce.

Natomiast Szymon Wiśniewski zwrócił uwagę na rolę Polski w całym wydarzeniu. Rzecznik prasowy Okręgu Mazowieckiego MW podkreślił: sytuacja to sprawdzian dla państwa polskiego, czy potrafi sprawnie działać. Narodowcy powołali się także na opinie wielu prawników, którzy twierdzą, że sprowadzenie sprawców do Polski jest możliwe.

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej przypomnieli również o wcześniejszej akcji organizacji, czyli sprawę tzw. “parszywej jedenastki”. Będziemy monitorowali sytuację. Jeżeli zauważymy jakiekolwiek podejrzane działania z ich strony, skierujemy odpowiednie wnioski do Urzędów wojewódzkich oraz NIKu.

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału. Aby być na bieżąco z naszymi nowościami polecamy subskrybować nasz kanał na portalu YouTube.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY