Komentarz Mediów Narodowych: Jak rozwiązać “problem Korei Północnej”? [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Dzisiaj w studio gościliśmy Tomasza Dworzyńskiego z Ruchu Wolności. W programie można także usłyszeć rzecznika prasowego Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – Damiana Kitę. Rozmowa dotyczy Korei Północnej.

Głównym tematem, wokół którego oscylowała rozmowa była Korea Północna. Damian Kita zapytał się gościa o przywódcę Korei Północnej. Tomasz Dworzyński stwierdził m.in. Przywódcy Korei Północnej zdają sobie sprawę z tego, że nie są w stanie podbić żadnych terenów.

Gość Mediów Narodowych odniósł się również do stanu gospodarki Korei. Jeśli chodzi o Koreę Północną to jest ona niewydolna gospodarczo. Jest również zależna od swojego sąsiada – Chin. Bez nich nie byłaby w stanie funkcjonować.

Tomasz Dworzyński twierdzi również, że ostatnie ruchy militarne Korei Północnej świadczą o tym, że państwo chce uczynić przyszłą wojnę nieopłacalną dla każdej strony. To co robi Korea Północna to dozbrajanie się za wszelką cenę, aby ryzyko wojny podnieść do poziomu nieopłacalnego dla żadnej ze stron. To co słyszymy o organizowanych testach temu służy.

Całość rozmowy można obejrzeć w poniższym materiale. Od września ruszamy także z nowymi programami – subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco!

MediaNarodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY