Komentarz Mediów Narodowych: “Cywilizacja powinna ich eliminować” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

plawski_kalinowski_medianarodowe.com / youtube.com

W ostatnich dniach opinią publiczną wstrząsnęły doniesienia o brutalnym napadzie na polską parę w Rimini. Emocje rozbudził jeszcze bardziej wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Stwierdził, że jego zdaniem sprawcom zbrodni powinno się wymierzyć karę śmierci. Więcej o tragedii we Włoszech, imigrantach i karze głównej w kolejnym komentarzu Mediów Narodowych.

Do sprawy odnieśli się rzecznicy prasowi Obozu Narodowo-Radykalnego (Tomasz Kalinowski) i Młodzieży Wszechpolskiej (Mateusz Pławski). Zaapelowaliśmy do ministra sprawiedliwości, aby tamtych zwyrodnialców sprowadzić do Polski. Powiedział przedstawiciel MW komentując konferencję prasową, jaką w sprawie napadu w Rimini zorganizowała jego organizacja.

W materiale zwrócono też uwagę, że przyczyną tego typu problemów jest niekontrolowany napływ imigrantów. Od początku mówiliśmy stanowcze ,,nie” masowej imigracji. Przypomniał Kalinowski.

Komentatorzy wyrazili także poparcie dla wprowadzenia kary śmierci wobec sprawców zbrodni podobnych do tej z Rimini.Kara śmierci to podstawa nowoczesnego i sprawnie działającego systemu prawnego – stwierdził Pławski.

Zachęcamy do obejrzenia całości rozmowy i subskrybowania naszego kanału na YouTube.

medianarodowe.com/youtube.com

 

 

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY