W wizualizacji zajść w Rimini pokazuje się białych napastników

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. CorriereTV

W wizualizacji zajść w Rimini pokazuje się białych napastników.

Polka została zgwałcona przez czterech sprawców z północnej Afryki. Jej mąż został dotkliwie pobity – następnie mężczyźni na jego oczach dokonali zbiorowego gwałtu na jego żonie. Natomiast wizualizacja zajść w Rimini pokazuje białych napastników.

Zagraniczne media, w większości, nie podają do wiadomości koloru skóry napastników. W polskich “Wiadomościach” również można było usłyszeć o napastnikach z “oliwkową cerą”.

Absurdalne zachowanie ma tylko jedno wyjaśnienie – media nie chcą ściągnąć na siebie oskarżeń o rasizm. W ten sposób oddalają również pozwy za przyrównanie Afroamerykanów/muzułmanów do “złych”.

Niestety, polityczna poprawność może mieć katastrofalny skutek. Przypominamy, że policja do tej pory nie złapała sprawców ataku na polskie małżeństwo. O pomoc zostali poproszeni mieszkańcy, jednak należy sobie odpowiedzieć na pytanie – czy tego typu rekonstrukcje pozwolą na schwytanie gwałcicieli?

Służby podają, że napastnicy byli wcześniej notowani przez policję. Dwójka z nich to handlarze narkotykami. Cała czwórka nie ma stałego adresu, a w miejscowości była przejazdem. Tym bardziej niedorzeczna wydaje się być grafika, która przedstawia napastników jako osoby o białym odcieniu skóry.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY