“Smoleńsk” w pierwszej setce światowego rankingu! Problem w tym, że…najgorszych filmów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

Film Antoniego Krauzego “Smoleńsk” znalazł się w “100” najgorszych produkcji filmowych międzynarodowego portalu filmowego IMDb. O fakcie tym w Polsce po raz pierwszy poinformował na Twitterze Radosław Sikorski.

Smoleńsk zajmuje 56. lokatę w zestawieniu najgorszych produkcji. Ranking jest tworzony na podstawie ocen wystawianych przez użytkowników serwisu. Film Antoniego Krauzego od internautów uzyskał zaledwie 1,3 gwiazdki na 10 możliwych.

Fabuła “Smoleńska” skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez dziennikarkę fikcyjnej stacji TVM SAT po katastrofie samolotu z polską delegację lecącą do Katynia na 70. rocznicę sowieckiej zbrodni.

Film nie został doceniony również przez polskich widzów. Na portalu “Filmweb” obraz Krauzego uzyskał średnio 2,6 na 10 gwiazdek. “Smoleńsk” od samego początku wzbudzał ogromne kontrowersje z uwagi na wersję zamachu, która została przyjęta w scenariuszu. Obraz nie doczekał się także przychylnego przyjęcia przez krytyków.

Trzeba zaznaczyć, że film rodził się w bólach, kilkakrotnie przekładano datę premiery. Reżyser winą za trudności przy produkcji obarczył przede wszystkim specjalistów zajmujących się efektami specjalnymi.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY