ONR: Festiwal NaRa – Podhale

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Na zakończenie obozu letniego, który zorganizowany został przez ONR Podhale, odbył się festiwal NaRa. Jego celem było uczczenie żołnierzy Wojska Polskiego, których Święto wypadało kilka dni wcześniej, a także integracja między działaczami ONR-u, ich rodzinami i sympatykami.

18 sierpnia wysłuchaliśmy wykładu Kol. Adama Seweryna, szefa sekcji Naukowo-Szkoleniowej ONR, a pod koniec dnia, przy ognisku, mogliśmy wspólnie pośpiewać z Bastionem oraz Nordicą. Główne wydarzenie miało miejsce 19 sierpnia na Toporowej Cyrhli w Zakopanem, do której przybyli członkowie z całej Polski. Zaczęliśmy od wykładów – na temat piękna i sztuki Kol. Bartłomieja Kurzeji oraz dowiedzieliśmy się sporo informacji na temat działania naszych włoskich przyjaciół, dzięki prezentacji Kol. Sylwii Mazurek.

Następnie o godzinie 16 rozpoczęły się koncerty. Mogliśmy posłuchać DF Podhale, Wuem Enceha, Bastiego i Klipo, pana Andrzeja Kołakowskiego oraz Irydion.

Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci – place zabaw, a także gadżetów i koszulek. Ciekawym wydarzeniem był również turniej szachowy.

Po deszczowym pogo można było skosztować kuchni, nad którą czuwali ONR-owcy. Przy wspaniałej muzyce, mimo fatalnej pogody, wspólnie spędziliśmy na Podhalu piękny czas.

Mamy nadzieję, że w kolejnych latach Festiwal NaRa również się odbędzie i zgromadzi jeszcze więcej osób.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY