To zdjęcie podbija internet! Jarosław Kaczyński w “patriotycznej pelerynie” na wakacjach!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Piotr Drabik, flickr

Posłowie są mimo wszystko ludźmi i jak ludzie potrzebują czasu na odpoczynek i wakacje. Taki wypoczynek zaserwował sobie również prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński z kilkoma kolegami z partii. Nie dopisała im jednak pogoda w związku z czym założyli swoje “patriotyczne peleryny”.

Jarosław Kaczyński również korzysta z przypisanych sejmowych wakacji. Razem z kilkoma osobami ze swojej partii wyruszył na wycieczkę w Beskid Sądecki. Duża część podróży została zrelacjonowana dla użytkowników internetu przez Joachima Brudzińskiego na Twitterze. Przez polityków został przemierzona trasa między Przehybą a Koziarzem, szczytami w Paśmie Radziejowej w Beskidzie Sądeckim.

Joachim Brudziński poinformował, że pogoda im nie dopisała i spotkali się z prawdziwym, górskim deszczem. Jednak posłowie nie poddali się i dokończyli swoją wycieczkę. Udało im się zdobyć liczący 943 m n.p.m. szczyt, lecz jak podkreślił Brudziński “zdobyli go tylko najtwardsi”.

Jednak podczas tej wycieczki szczególnie uwagę internautów przykuły “patriotyczne peleryny”, które mieli na sobie posłowie PiS w czasie deszczu. Były to biało-czerwone peleryny przeciwdeszczowe, na których znajdowało się godło Polski – biały orzeł na czerwonym tle. Większość zareagowała pozytywnie lub ze śmiechem skomentowała przeciwdeszczowy strój polityków. Pojawiły się jednak i głosy, które sugerowały nieposzanowanie godła i barw polskich przez odpoczywających posłów.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY