Podsumowanie pierwszego KonRad’a – Radomskiego Konwentu Polskiej Popkultury

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Radomski Konwent Popkultury

Pierwszy Radomski Konwent Polskiej Popkultury – KonRad już za nami. W tym roku chcieliśmy wybadać grunt i sprawdzić jak impreza tego typu przyjmie się w naszym pięknym mieście. Jakie możemy wysnuć wnioski? Przyjęła się.

Mimo, iż lista atrakcji nie była tak rozbudowana jak będzie w przyszłym roku w imprezie wzięło udział naprawdę wielu gości. Od najmłodszych, świetnie bawiących się przy „Wojennej odysei Antka Srebrnego 1939-1944” i zażarcie walczących mieczami piankowymi (udało się im nawet srogo pobić organizatora!) po trochę starszych, ale ciągle młodych duchem zainteresowanych szczególnie naszą ofertą komiksową.

Nie możemy powiedzieć, że sala była wypełniona po brzegi, ale na pewno nawet przez chwilę nie świeciła pustkami. Tak więc za rok na pewno czeka nas druga edycja zorganizowana z dużo większym rozmachem, bo po prostu wiemy, że warto.

Teraz czas na podziękowania dla wspaniałych ludzi, bez których KonRadnie miałby szans się odbyć:
Na początku chcemy serdecznie podziękować naszym wykładowcom, Maciejowi Jemiołowi, Jakubowi Kijucowi i Sławomirowi Zajączkowskiemu za pasjonujące prelekcje i dziesiątki rozdanych autografów.
Dziękujemy także Drużyna Grodu Piotrówka i Tężec Alert za wspaniałą atmosferę i świetne pokazy.
Tkalnia Zagadek Radom, wydawnictwu White Tree i Instytut Pamięci Narodowej za prezentację przeróżnych, wciągających gier, a w szczególności Afterglow.

Capitalbook.pl księgarnia i w szczególności sklepowi Civilis Loci nie tylko za przybycie, ale i nieocenioną pomoc przy organizacji. I Cozadzien.plRadio Rekord FM7dni Radomtwojradom.pl GośćRadomski AVENarodowcy.net i wmeritum.pl za objęcie całości patronatem.
Oraz wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w organizację wydarzenia, bez Was by się nie udało!
Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim i mamy nadzieję zobaczyć się za rok! 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY