“Darmowy Koran” Takie stoiska możemy znaleźć w Wielkiej Brytanii! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W czasach, gdy chrześcijanie muszą się ukrywać ze swą wiarą na Bliskim Wschodzie, muzułmanie promują swoją religię w całej Europie. Na Twitterze wypłynęło nagranie, na którym widzimy jedno ze stoisk muzułmańskich promujących islam. Do aktywistów ciągle podchodzą nowe zainteresowane osoby, szczególnie te, które nie osiągnęły jeszcze pełnoletności.

Film pokazuje sytuację, jaką zaobserwował jeden z Brytyjczyków na ulicach swojej stolicy. Dwóch starszych muzułmanów stoi przy stoisku i nawołuje do czytania Koranu. Na ulicy rozbrzmiewa muzułmańska muzyka bądź modlitwa. Stoisko opatrzone jest symbolami, plakatami i banerami. Jeden z takich plakatów mówi, że rozdają oni darmowy, przetłumaczony na język angielski Koran.

Przerażające jest, że ta przygotowana grupa przyciąga taką uwagę. Do miejsca ciągle podchodzą nowe osoby. Na nagraniu możemy zobaczyć, że dwaj muzułmanie ciągle są zajęci rozmową. W większości tymi osobami są dziewczyny i w dodatku często nastolatki.

Filmem zainteresował się Tommy Robinson, który był już nieraz atakowany przez media za swoje działania antyimigranckie. Wyraził swoje oburzenie zaistniałą sytuacją. Dodatkowo zażartował, czy nie chcieliby oni rozdawać za darmo jego nowej książki “Koran Mahometa : Dlaczego muzułmanie zabijają za islam?”, która pokazałaby zainteresowanym ludziom, czym na prawdę jest islam.

https://twitter.com/Shankill_Loyal/status/899541814105038848

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY