Francuska policja zabrania protestować przeciwko imigrantom. Relacja młodej Polki z Paryża [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Dzisiaj przedstawiamy relację młodej Polki z Paryża. Z produkcji można się dowiedzieć, że m.in. francuska policja zabrania protestować przeciwko imigrantom.

Gościem Mediów Narodowych została Polka mieszkająca w Paryżu, Sara Bomba. Rozmowę, którą prowadził Konrad Smuniewski, rozpoczęto od omówienia sytuacji we Francji.

Francuska edukacja ma się bardzo źle. Jest powoli wprowadzany islam do szkół. To wynika też z tego, że ministrem edukacji, kiedy prezydentem był François Hollande, była Arabka. Relacjonuje uczennica.

Sara Bomba zwraca uwagę na to, że islamiści epatują swoją religią. Za noszenie krzyża na szyi grozi mandat – mówi młoda Polka.

Sara Bomba jest uczennicą trzeciej klasy liceum. Zwraca uwagę, że system edukacji się zmienia. Do programów wprowadzani są lewicowi filozofowie, duża część zajmuje także nauka o Marksie.

Polka komentuje również – Młodzież we Francji jest bardzo lewicowa. Bardzo dużo młodych ludzi zapisuje się do lewicowych partii, takich jak Partia Komunistyczna, a nawet do francuskich anarchistów, których nauczyciele gloryfikują w szkołach.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY