Lider hiszpańskich narodowców: Trzeba rozpocząć deportacje, zanim będzie za późno. Muzułmanie z powrotem do swoich krajów!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ostatnie, tragiczne wydarzenia pokazują jedynie, że słuszne są tezy Narodowej Demokracji. Wielokulturowy model zawiódł po raz kolejny i społeczeństwo nie może współżyć ze swoimi antagonistami zakorzenionymi w samym jego środku. Polityka imigracyjna państw zachodnich jest samobójcza i ociera się o szaleństwo, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, że Europa współdziała z USA i Izraelem w ich kampaniach militarnych.

W skrócie, nie możemy wypowiadać wojen krajom muzułmańskich, bombardować ich domów i miast, a następnie bez jakiejkolwiek kontroli zapraszać ich, aby przyjeżdżali do nas osiedlać się, budować meczety i pozwolić im na pasożytowanie w naszym systemie społecznym. Efekt tej szalonej polityki jest oczywisty, otwieramy tym wojnom drzwi do naszego domu.

Polityka proponowana przez DN jest diametralnie inna. Radykalnie sprzeciwiamy się wspieraniu agresywnych kampanii militarnych USA i Izraela w tych krajach. Jednocześnie domagamy się zamknięcia granic, które to działanie zapewni nam bezpieczeństwo. Podczas gdy rząd Partii Ludowej prowadzi służalczą politykę sprzyjania interesom syjonistów i Amerykanów, jednocześnie czyni wielkie postępy w równaniu islamu z wiarą katolicką. Niektóre autonomiczne rządy regionalne zaczynają wprowadzać język arabski w programach szkolnych. Meczety są otwierane na terytorium całego kraju. Imigracji, zwłaszcza muzułmańskiej, nie stawia się żadnych barier. Gdy już się zainstalują w naszym kraju, muzułmanie otrzymują wszelkiego rodzaju pomoc, której często odmawia się Hiszpanom.

To tylko kwestia czasu, gdy ten konflikt między Europą a islamem rozdzierający nasz kontynent przemieni się w otwartą, krwawą wojnę. Istnieje tylko jedno rozwiązanie: Trzeba rozpocząć deportacje, zanim będzie za późno. Muzułmanie z powrotem do swoich krajów! Europa dla Europejczyków.

Manuel Canduela Serrano – prezes Democracia Nacional (Narodowej Demokracji)
***********************************************************************

– Nie można oddzielić tych ataków od polityki imigracyjnej rządów Europy Zachodniej. Dlaczego nie ma tego rodzaju ataków w krajach takich jak Węgry czy Polska? – czytamy w komentarzu na oficjalnej stronie nacjonalistycznej partii. – W Hiszpanii jesteśmy na dobrej drodze, by liczba muzułmanów przekroczyła wkrótce dwa miliony. Wielu z nich mieszka w Katalonii, gdzie separatyści świadomie promują nie-hiszpańskojęzycznych imigrantów islamskich. Separatyści, mieniący się miłośnikami Katalonii, faktycznie ją niszczą. Siły bezpieczeństwa od lat ostrzegały o wzroście fundamentalizmu islamskiego w Katalonii. W sercu prowincji mnożą się nielegalne “garażowe” meczety, w których promowany jest radykalny islam. Coraz więcej dzielnic jest degradowanych przez islamizację (…) Oddzielenie „umiarkowanych” i „radykałów” jest absurdalnie niemożliwe do realizacji w prawdziwym życiu. Wszyscy oni mieszkają razem. Są z tych samych rodzin, żyją w tych samych budynkach i tych samych dzielnicach; nie wspominając, że jest coraz bardziej oczywiste, że każdy „umiarkowany” może szybko stać się fundamentalistą.

—————
Narodowa Demokracja (hiszp. Democracia Nacional, DN) jest partią polityczną założoną w roku 1995. Jest ona wzorowana na francuskim Froncie Narodowym (FN) , a pośrednio wyrosła z kilku nieistniejących już grup, takich jak Hiszpańskie Koło Przyjaciół Europy (CEDADE) i Juntas Espanolas. DN jest członkiem paneuropejskiego Sojuszu na rzecz Pokoju i Wolności (Alliance for Peace and Freedom, APF) – w zarządzie którego jest m.in. reprezentant DN – Gonzalo Martin Garcia.

Jej liderem jest Manuel Canduela Serrano, były wokalista grupy z nurtu RAC (Rock Against Communism) – Division 250.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY