Wielka Brytania: “Zakaz przebywania po 8 wieczorem dla Białych!” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Rasistowskie graffiti pojawiło się na ścianie domu w Birmingham, co sugeruje że białe osoby nie są mile widziane w tej okolicy. Napis głosi: “Zakaz przebywania po 8 wieczorem dla Białych!”

Birmingham to największy po Londynie ośrodek miejski Wielkiej Brytanii. W 2014 r. miasto liczyło 1 101 360 mieszkańców. Cały ośrodek metropolitalny (m.in. wraz z Coventry, Wolverhampton, Solihull, Tamworth, Dudley, Walsall) zamieszkuje ok. 4 mln osób. To jedno z najbardziej imigranckich miast w kraju. Sami jedynie Pakistańczycy według cenzusu z 2011 r. stanowią ponad 13 % populacji miasta. Jedna czwarta to muzułmanie, 3 % wyznaje sikhizm, a 2 % mieszkańców to hinduiści.

– Ten kto to zrobił, powinien wiedzieć,że nie ma żadnego wsparcia ze strony społeczności lokalnej – powiedziała rozmówczyni dziennika “Birmingham Mail”, Shelagh Cannon. To smutna prawda, że ​​te getta prawdopodobnie tu powstają. Wielu nowo przybywających do kraju ludzi w kraju nie ma zamiaru poddać się procesowi integracji. Bardzo to smutne!

Pochodzący z Pakistanu radny miejski Ansar Ali Khan zapewnił, że sprawca nie ma żadnego wsparcia ze strony lokalnej społeczności.

– Staramy się unikać kłopotów w naszych spokojnych dzielnicach. Nasza wspólnota ma mocne więzy i razem musimy zachować czujność i wykorzenić rasistów ukrywających się wśród nas.

W lutym West Midlands Police – służba policyjna miasta Birmingham i okolic opublikowała szokujący film ukazujący scenę brutalnego przestępstwa, do jakiego doszło w ścisłym centrum miasta. Nastoletnia dziewczyna została poważnie ranna, kiedy została celowo – jak można wysnuć z nagrania podczas spaceru wzdłuż chodnika w Birmingham potrącona przez czarne BMW. Sprawca oczywiście szybko odjechał. Nastolatka została przewieziona do szpitala w ciężkim stanie.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY