Śmiertelny wypadek na planie filmu “Deadpool 2 “

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot.Narodowcy.net

 

Na planie filmu “Deadpool 2” doszło do śmiertelnego wypadku. Zginęła kaskaderka, której nazwiska początkowo nie ujawniono. Policja wszczęła dochodzenie, a zdjęcia do filmu wstrzymano na 48 godzin. Dziś wiemy, że kobietą, która poniosła śmierć na miejscu, była Joi “SH” Harris.

Jak informuje policja z Vancouver na planie Deadpoola 2 doszło do wypadku, w którego wyniku zginęła jedna z kaskaderek. Naoczni świadkowie w lokalnych mediach mówili, że kobieta czterokrotnie wykonała swoją scenę motocyklowego pościgu perfekcyjnie, lecz za piątym straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ścianę znajdującego się nieopodal Shaw Tower.

W oświadczeniu studia 20th Century Fox możemy przeczytać:

Jesteśmy głęboko poruszeni wypadkiem, do którego doszło dzisiaj na planie Deadpoola 2. Nasze serca i modlitwy skierowane są ku rodzinie i znajomym zmarłej członkini naszej załogi.

Śmierć koleżanki dotknęła całą ekipę. Tragiczną sytuację skomentował reżyser filmu i aktor, który wciela się w rolę tytułowego antybohatera.

Dziś, w tragedii, straciliśmy członkinię naszego zespołu – napisał Ryan Reynolds, który wciela się w Deadpool’a. – Jesteśmy załamani i zdruzgotani… chociaż nie da się tego porównać ze smutkiem i niewyobrażalnym bólem, które muszą odczuwać jej rodzina i przyjaciele. W ich stronę kieruję swoje serce – razem ze wszystkimi, którzy ją znali.

 Jestem głęboko zasmucony stratą jednej z naszych kaskaderek – tak w swoim oświadczeniu powiedział reżyser David Leitch. – Żadne słowa nie mogą wyrazić tego, co czuję i co czuje reszta ekipy “Deadpool 2”. Nasze myśli są z jej rodziną, przyjaciółmi, tymi, których kochała.

Rozpoczęło się dochodzenie, które ma wyjaśnić, jak doszło do tragedii. Własne śledztwo prowadzić będzie też Amerykańska Gildia Aktorów – Amerykańska Federacja Artystów Radiowych i Telewizyjnych (SAG-AFTRA).

Zdjęcia do filmu “Deadpool 2” rozpoczęły się pod koniec czerwca. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję. Według najnowszych doniesień po 48 godzinach od tragedii prace na planie ponownie ruszyły.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY