Komentarz Mediów Narodowych: Czy Polacy potrafią świętować zwycięstwa [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Dzisiejszy Komentarz Mediów Narodowych dotyczy naszej historii –  Wszechpolacy zastanawiają się nad tym, czy Polacy potrafią świętować swoje zwycięstwa.

W odcinku głos zabrali kol. Mateusz Pławski – rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej i Paweł Lizoń, działacz warszawskiego koła MW. Dyskusja toczyła się wokół organizowanego III Marszu Zwycięstwa Rzeczpospolitej.

Paweł Lizoń odniósł się do tematyki zwycięstw odniesionych przez Polaków. Niestety, wiele osób nam zarzuca, że nie potrafimy odpowiednio świętować swoich zwycięstw. Uważam, że organizacja marszu, który celebruje wygraną, jest ważna.

Mateusz Pławski zaznaczył, że Polacy muszą nauczyć się świętować swoje wygrane. Warto zaznaczyć, że zwycięstwo z 1920 roku wpłynęło nie tylko na losy Polski, ale również na losy Europy. To był naprawdę wielki wyczynMy od dziecka jesteśmy uczeni martyrologicznej postawy, trzeba to zmienić.

III Marsz Zwycięstwa Rzeczpospolitej odbędzie się 15 sierpnia w Warszawie. Organizatorzy marszu chcą oddać hołd wybitnemu pokoleniu Polaków, które odzyskało dla Polski niepodległość. Na marsz zaproszeni są wszyscy, niezależnie od sympatii politycznych. Całość rozpocznie się o godzinie 16:00, pod Muzeum Wojska Polskiego, następnie zgromadzeni udadzą się pod Grób Nieznanego Żołnierza.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku produkcji Mediów Narodowych i subskrypcji naszego kanału na portalu YouTube.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY