Brońmy polskich wartości – apelują narodowcy na Tall Ships Races

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Brońmy polskich wartości – apelują narodowcy na Tall Ships Races. W poniedziałek środowisko patriotyczne po raz kolejny pokazało się na tolszipach, aby przestrzec przed islamizacją i upadkiem Europy.

Kilkadziesiąt osób brało udział w poniedziałkowej akcji środowiska narodowego. Podczas akcji rozdawano ulotki, w których przestrzegano przed upadkiem Europy. Głównym przesłaniem było hasło: Brońmy polskich wartości!

Europa upada na naszych oczach. Inwazja imigrantów, islamizacja Europy, rozwój islamskiego terroryzmu. To problemy, przed którymi staje dzisiaj cywylizacja zachodu (…) Polska, jako ostoja cywilizacji łacińskiej, katolicyzmu i tradycyjnie pojmowanego narodu, może dać Europie dobry przykład. Możemy przeczytać na ulotce rozdawanej przez narodowców i kibiców.

Bartosz Ramus, koordynator Brygady Zachodniopomorskiej ONR, powiedział: Ulotki wskazują na wartości, które są nam bliskie, a także na zagrożenia, jakie mogą występować, od nielegalnej imigracji poprzez zatracenie się ducha tożsamości europejskiej i polskiej.

Głos zabrał również Zastępca Kierownika Głównego Obozu Narodowo-Radykalnego, Tomasz Dorosz.

W rozdawanej ulotce zaznaczono: Po raz kolejny możemy uratować Europę, tak jak pod Wiedniem. Zamiast husarii, mieczy i szabel naszą siłą będą wartości nieśmiertelne – Bóg, Honor i Ojczyzna! Polska dla Polaków, Polacy dla Polski!

Akcja była związana z sobotnią inicjatywą narodowców, gdzie rozwieszono baner na Moście Długim z hasłem: „Nazi German death camps not Polish”. Akcja odbiła się szerokim echem w mediach. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY