III Konferencja Gospodarcza im. Adama Doboszyńskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

28 października w Krakowie odbędzie się III Konferencja Gospodarcza im. Adama Doboszyńskiego. Media Narodowe objęły patronat nad wydarzeniem.

Głównym organizatorem jest Trzecia Droga. Tytuł trzeciej edycji wydarzenia brzmi: Gospodarka Narodowa. Dystrybucjonizm, protekcjonizm czy socjalizm?

Kolejna edycja spotkania ma na celu odpowiedzenie sobie na pytanie – jaki system gospodarczy jest najbardziej kompatybilny z nacjonalistycznym systemem wartości? Która z reprezentowanych opcji jest najbliższa ziszczenia gospodarki narodowej? Czy będzie to dystrybucjonizm, protekcjonizm czy może socjalizm?

Trzecia Droga zapowiedziała, że wśród prelegentów będzie Michał Wawer, członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego. W trakcie debaty będzie opowiadał o protekcjonizmie. Kolejny głos będzie należał do Michała Stefaniaka – znanego z facebookowego bloga Socjalnacjonalista. Swój przyjazd zapowiedział także Maciej Wąs, z portalu dystrybucjonizm.pl

Jak piszą organizatorzy, na portalu społecznościowym Facebook: Po wystąpieniach naszych prelegentów rozpoczniemy debatę, w której będą oni mogli wzajemnie sobie zadawać pytania. W trzeciej części oddamy głos publiczności.

Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat wydarzenia. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY