Owsiak odpowie za wypowiedź na temat Krystyny Pawłowicz?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

owsiak_medianarodowe.com / polskieradio.pl

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek zapowiedziała podjęcie kroków prawnych przeciwko Jerzemu Owsiakowi. Chodzi o jego wypowiedź na temat posłanki Krystyny Pawłowicz.

,,Nie ma zgody, by tolerować chamskie wypowiedzi J. Owsiaka i pozwalać na zezwierzęcenie obyczajów” – oświadczyła w sobotę Mazurek.

W trakcie przerwy między spotkaniami Akademii Sztuk Przepięknych odbywającej się w ramach Przystanku Woodstock Owsiak miał powiedzieć słowa obrażające posłankę PiS. “Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać” – stwierdził. Było to odniesienie do słów Pawłowicz, która w 2014 r. powiedziała, że na Przystanku ,,dochodzi do szczucia na Kościół” i propaguje się treści satanistyczne.

“W związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat posłanki Krystyny Pawłowicz informuję, że podejmiemy kroki prawne chroniące dobre imię naszej koleżanki” – poinformowała Beata Mazurek w oświadczeniu przesłanym Polskiej Agencji Prasowej.

Wcześniej na Twitterze rzecznik PiS napisała, że: ,,J. Owsiak w paskudny sposób obraził posłankę Pawłowicz i przy okazji wszystkie kobiety”.

23. Przystanek Woodstock rozpoczął się w czwartek w Kostrzynie nad Odrą i potrwa do nocy z soboty na niedzielę.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY