Dziennikarz TVP Info pięknie zgasił “KODowskiego” pajaca [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
medianarodowe

medianarodowe / wikimediacommons

Chamstwo “obrońców demokracji” wobec dziennikarzy mediów publicznych przekracza już wszelkie granice. Mieliśmy już popychanie, podcinanie i nawoływanie do pobicia dziennikarza TVP Info Michała Rachonia w dniu 10 lipca, kiedy obchody miesięcznicy próbowali zakłócać Obywatele RP i rzesza innych działaczy i polityków. Natomiast podczas demonstracji pod Sejmem w “obronie sądów” dziennikarka TVP Info była zagłuszana z inspiracji dziennikarzy związanych z TVN, Wyborczą i Wprost, a nawet została opluta przez jednego z uczestników tego “pokojowego” protestu.

Nie lepiej było dzisiaj, kiedy relację spod budynku Prokuratury Krajowej w której w sprawie katastrofy smoleńskiej przesłuchiwany jest Donald Tusk, prowadził dziennikarz TVP Info Miłosz Kłeczek. Kiedy tylko rozpoczął swoją relację za jego plecami pojawił się starszy mężczyzna i nad jego głową wykonał gest “przyprawiania rogów”. Dziennikarz nie reagował początkowo na to zachowanie, więc mężczyzna pojawił się w polu widzenia dziennikarza i znowu wykonał ten sam gest, który należy do jakichś sztubackich żartów, jakie dzieciaki robią sobie pozując do zdjęć. Tym razem dziennikarz zareagował i zwrócił się do mężczyzny:
– Dzień dobry, witam serdecznie, cieszę się, że pan tutaj koło mnie stoi i pokazuje się naszym widzom. Kłaniam się jeszcze raz.
Po czym chciał dalej kontynuować relację, ale mężczyzna znowu zaczął pajacować. I tym razem już dziennikarz zwrócił się już w słowach bardziej stanowczych i poważnych:
– Wszystko w porządku? Pan jest osobą poważną, rozumiem. I mamy tutaj poważną sprawę, ponieważ przesłuchanie w sprawie, które dotyczy śmierci 96. osób w katastrofie smoleńskiej, a pan robi sobie żarty na antenie. Ja myślę, że gdybyśmy prowadzili program kabaretowy to wtedy byłoby to uzasadnione, ale mówimy o bardzo poważnych sprawach więc uprzejmie proszę aby pan nie przerywał nam naszej relacji.

https://www.facebook.com/KamieniKupa1/videos/1952227764991697/

W redakcji TVP Info rozpoznali, że ta osoba, która teraz przeszkadzała w relacji dziennikarza, 10 kwietnia innemu dziennikarzowi tej samej stacji udzieliła wypowiedzi na temat katastrofy smoleńskiej:
– Najciekawszy jest Lech Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim, to jest coś fantastycznego, takie rzeczy się nie zdarzają.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY