Irlandczycy pobili kelnera i zdemolowali lokal w Krakowie! “Rachunek był za wysoki”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Grupa sześciu Irlandczyków spędzała swoje wakacje w Krakowie. Zatrzymali się w jednym z lokali, gdzie uznali, że rachunek za ich posiłek był za duży. Zdemolowali lokal i zaatakowali pracownika. Wszyscy zostali aresztowani.

Krakowska policja po interwencji starała się ustalić jedną wersję wydarzeń. Sprawcami są Irlandczycy, którzy przyjechali do Krakowa na swoją wakacyjną wycieczkę. Zamówili w jednym z lokali posiłek oraz alkohol, za który mieli zapłacić 200 zł. Kiedy otrzymali rachunek stali się agresywni i uważali, że jest on za wysoki. Zapłacili tylko połowę ceny, na co zareagował kelner.

Obcokrajowcy nie byli zadowoleni i pobili kelnera. Jeden z mężczyzn złapał go i groził, że go zabije przystawiając do jego gardła szkło rozbitej szklanki. W tym czasie jego koledzy demolowali lokal, wybijając szyby i przewracając stoły. Wyszli z lokalu i gdy zobaczyli policję, zaczęli uciekać.

Czterech z sześciu mężczyzn zostało natychmiast złapanych przez funkcjonariuszy. Dwójka innych ukrywała się w hotelu w strachu przed karą. Wszyscy Irlandczycy byli pod wpływem alkoholu. W sumie usłyszeli oni pięć zarzutów : pobicie, zniszczenie mienia i kierowanie gróźb karalnych.

– Od wandali zabezpieczono gotówkę na poczet przyszłych kar oraz zostali ukarani mandatem karnym – powiedział rzecznik prasowy policji.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY