PO internetowym klipem dziękuje za “wspólną obronę demokracji i zaufanie” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Platforma Obywatelska

/ fot. wikipedia commons

Platforma Obywatelska dwoi się i troi, żeby zyskać przychylność wyborców. Wszystko wskazuje na to, że kolejny raz nie udało się osiągnąć zamierzonego celu – odsunięcia PiS od władzy. Politycy ugrupowania nie dają za wygraną. Właśnie wyemitowali spot, w którym dziękują za “wspólną obronę demokracji i zaufanie” a od soboty rozmawiają o demokracji w ramach akcji “Wakacje z Europą” na… plażach.

W sobotnie południe na plaży w Rowach odbył się briefing prasowy PO, w którym udział wzięli posłowie Platformy Obywatelskiej: Borys Budka, Danuta Jazłowiecka, Zbigniew Konwiński, Małgorzata Niemczyk, Paweł Papke, Piotr Cieśliński, Arkadiusz Myrcha, Kinga Gajewska-Płochocka, Monika Wielichowska, Michał Stasiński, Grzegorz Furgo, Marta Golbik, Lidia Gądek i Michał Szczerba. To część akcji “Wakacje z Europą”, która okazała się… totalną klapą.

Codziennie parlamentarzyści, lokalni samorządowcy, Młodzi Demokraci oraz Europosłowie w godzinach 12:00-17:00 próbują skusić Polaków plażowym miasteczkiem zabaw i sportu, a także gadżetami. Niestety, coś poszło nie tak.

Cały rok ciężko pracujesz, a jak już uciekniesz na plażę to ganiają cię z konstytucją. Litości! Dajcie nam spokój – piszą internauci.

Spot, w którym Platforma Obywatelska dziękuje za wspólne manifestacje możecie zobaczyć poniżej.

https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/videos/10155049558923740/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY