Ukrainka obraża narodowców protestujących przeciw obcym wpływom w Polsce!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
medianardowe

medianarodowe / screenTwitter

Ludmyla Kozlovska, szefowa Fundacji Otwarty Dialog opłacanej przez Sorosa obraża narodowców.

Podczas wczorajszego protestu: Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski! organizowanego przez środowiska narodowe można było zaobserwować grupkę totalnych opozycjonistów chcących zakłócić manifestacje.

Wśród opozycjonistów była obecna również ukrainka, Ludmyla Kozlovska która zarzuca organizatorom manifestacji niechlubne zachowanie o nazwie tituszka.

Tituszki to określenie opłacanych przez państwo młodych ludzi w celu prowadzenia bójek i starć z działaczami opozycyjnymi. Owe zachowanie miało miejsce w Kijowie na Ukrainie gdy władze płaciły młodzieży za walkę z opozycją skupioną na Euromajdanie.

Ludmyla Kozlovska publicznie oskarżyła narodowców jakoby byli sponsorowani przez państwo lub inne wpływy polityczne.

Mąż Kozlowskiej, Bartosz Kramek otwarcie apelował aby zniszczyć demokratycznie wybrany rząd RP wydając 16-punktową instrukcje: Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!

Warto pamiętać, że zarówno Ludmyla jak i jej mąż Kramek to szefowie Fundacji Otwarty Dialog mającej na celu destabilizacje państwa polskiego. Ową fundacje sponsoruje George Soros, który otwarcie przyznaje, że jego celem jest niszczenie państwowości która jest samowystarczalna i pewna swego.

Nie ma przyzwolenia na akceptowanie obcych wpływów oraz gloryfikowanie zdrajców chcących zaszkodzić Polsce!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY