Kraków: Totalna mobilizacja przeciw “totalnej opozycji”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
medianarodowe

medianarodowe / medianarodowe

W najbliższą sobotę, 29 lipca o godz. 18:00, Korporacja Akademicka Akropolia Cracoviensis, Małopolscy Patrioci, Pobudka, ONR Brygada Małopolska oraz Ruch Narodowy Małopolska zapraszają pod Wieżę Ratuszową na Rynku Głównym w Krakowie.

Organizacje chcą wyrazić swój sprzeciw wobec radykalnych postulatów rzekomych “obrońców demokracji”. Chcą również zwrócić uwagę na coraz śmielej nawołujących do organizacji “polskiego majdanu”, obalenia legalnego rządu i destabilizacji państwa. Nie zgadzamy się na ingerencję w wewnętrzne sprawy Polski europejskich elit i finansowanych z zagranicy, podejrzanych organizacji.

W życiu państwa, Narodu i człowieka są sprawy ważne i ważniejsze. Sprawa bezpieczeństwa wewnętrznego Polski zawsze pozostawać będzie kwestią kluczową. Pozostawiając na uboczu dyskusję na temat reformy sądownictwa w formie zaproponowanej przez obecną władzę, sprzeciwiamy się coraz radykalniejszym działaniom podejmowanym przez część obozu opozycyjnego. Utrzymywanie emocji na wysokim poziomie oraz dezorganizacja funkcjonowania państwa przez dłuższy czas nie służy Polsce, ale jedynie jej ewentualnym wrogom. Kto realizując własne ambicje polityczne zapomina o tej prawdzie, nie działa dla dobra wspólnego. Sprzeciwiamy się nawoływaniom do organizowania “Majdanu”, pamiętając jak wiele nieszczęść “wojna domowa” przyniosła naszym sąsiadom. Kto lekkomyślnie nawołuje do rozlewu Polskiej krwi, wykazuje brak elementarnej odpowiedzialności i szacunku dla naszego Narodu. Sprzeciwiamy się obłudnemu wzywaniu do “obrony demokracji” w wykonaniu tych, którzy przez 8 lat swych rządów chętnie łamali elementarne prawa i swobody obywatelskie – czytamy w apelu.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY