Kijowski z KOD: “Żegnam się ze strukturami stowarzyszenia”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kijowski z KOD: “Żegnam się ze strukturami stowarzyszenia”. Mateusz Kijowski to jeden z liderów Komitetu Obrony Demokracji.

Kijowski wydał dzisiaj oświadczenie na portalu społecznościowym Facebook. Jak możemy przeczytać: Serdecznie dziękuję wszystkim, z którymi współpracowałem przez ostatnie 20 miesięcy. I tym, którzy okazali mi swoje zaufanie głosując na mnie w wyborach na Mazowszu. Moja dzisiejsza decyzja jest podyktowana wierności wartościom, które nas połączyły.

Ponoć decyzja, którą podjął lider KOD-u jest podyktowana nie tylko wierności idei, ale również opracowaniu nowej formy działań. Wierzę, że dalej będziemy pracować razem i spotykać się regularnie w ważnych sprawach. Walka o Polskę trwa. Trzeba dzisiaj odrzucić zbędny balast, który ogranicza nasze działania i krępuje ruchy. Ale to tylko po to, żeby tym aktywniej i skuteczniej walczyć o to, co dla nas naprawdę ważne.

Zaapelował także o dalszą współpracę z KOD-em i jego członkami. Bądźmy razem! Żegnam się ze strukturami stowarzyszenia, ale na zawsze pozostanę KODerem.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY