Kaczyński wytacza proces Wałęsie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ flickr.com

Kaczyński wytacza proces Wałęsie. Pełnomocnicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości złożyli do sądu w Gdańsku pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko Lechowi Wałęsie. Chodzi o wpisy na Facebooku.

Kaczyński zarzuca byłemu prezydentowi naruszenie dobrego imienia i godności osobistej oraz domaga się przeprosin m.in. za zarzut, że J. Kaczyński jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską.

Jarosław Kaczyński podczas lotu samolotu z polską delegacją do Smoleńska, mając świadomość nieodpowiednich warunków pogodowych, kierując się brawurą, wydał polecenie, nakazał lądowanie, czym doprowadził do katastrofy lotniczej w dniu 10 kwietnia 2010 r. Pisał m.in. Wałęsa.

Panie Kaczyński Pan do sądu przeciw mnie… Po wyrzuceniu Pana z całą Pana sitwą z Kancelarii Prezydenta i przeszkodzeniu w zamachu rządowi Olszewskiego (opis całej sprawy można znaleźć w książce Gen Wejnera), postanowiliście mnie zniszczyć TW Bolkiem, papierami dobrze przygotowanymi i fałszowanymi przez SB – komentuje pozew na Facebooku były prezydent.

Dziś chce Pan się sądzić ze mną w sądach przez Pana powołanych, pomogę Panu. Wszystko, co Pan przygotował przeciw mnie na tych 15 stronach pozwu,potwierdzam, niczego się nie wypieram i z niczego nie będę się przed Panem i Pańskimi agentami wyciągniętymi z komuny tłumaczył. Powtórzę uważam, że za śmierć smoleńską odpowiada Pan, bo to Pan realizował swoją obłąkaną wersje walki o władzę. To było tak jak dziś, obłąkana wersja utrzymania władzy z Panem w roli głównej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY