Fundacja Otwarty Dialog nie kryje, że liczy na wsparcie Sorosa [+FOTO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Nie mielibyśmy oczywiście nic przeciwko wsparciu ze strony Georga Sorosa – jednego z najbardziej zasłużonych filantropów naszych czasów. Deklaruje Fundacja Otwarty Dialog, która zasłynęła z wezwań do zorganizowania polskiego Majdanu.

Na profilu Bartosza Kramka na Facebooku – który wcześniej wzywał do paraliżu państwa polskiego – Fundacja Otwarty Dialog przyznała, że współpracowała z podmiotami związanymi z George’em Sorosem. Jedną z nich była ukraińska International Renaissance Foundation, która jest zaliczana do sieci fundacji Sorosa.

Kramek i jego żona Ludmiła Kozłowska z Ukrainy są działaczami Fundacji Otwarty Dialog, która wspierała ukraiński Majdan. Teraz wzywają oni do powtórki tego scenariusza w Polsce. To właśnie od nich wyszła inicjatywa realizacji 16-punktowego planu paraliżu państwa polskiego.

Przypomnijmy, że ukraiński Majdan skończył się obaleniem tamtejszej władzy, rozlewem krwi, wojną domową, utratą części terytorium, konfliktami z sąsiadami, zniszczeniem gospodarki i masową emigracją Ukraińców ze swojego kraju, m.in. do Polski i Rosji.  

Facebook.com / MediaNarodowe.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY