“Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski!” – narodowcy zapraszają na manifestację!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz Niepodległości

/ fot. Piotr Smoliński

“Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski!” Narodowcy nie zwalniają tempa. W najbliższą środę zapraszają wszystkich na wydarzenie, które pokaże, że Polacy nie pozwolą na antypolską dywersję w naszym kraju!

Kryzys polityczny w Polsce jest spowodowany sporem o reformę sądownictwa. Tym samym prowokował wrogów suwerenności Polski do ataku. Finansują oni tzw. totalną opozycję i podżegają do kolejnej fali protestów. Są więc one w dużej mierze inspirowane przez czynniki zagraniczne, a ich celem nie jest tylko protest wobec nowego prawa.

Głos ws. Polski zabrali także znani z niechęci do naszego państwa unijni komisarze. Polityczną interwencję podjął również Donald Tusk. Człowiek, który porzucił funkcję premiera Polski na rzecz ogromnej pensji marionetkowego przewodniczącego Rady Europejskiej.

Wreszcie najważniejsze. Swoje fundacje uruchomił George Soros. To przedstawiciel kosmopolitycznej finansjery, globalista, znany z atakowania suwerennych narodów na całym świecie. Napięta sytuacja w Polsce nie pozostaje bez echa. Narodowcy nie tylko zaapelowali do szefowej rządu o poważne potraktowanie sprawy, powołując się przy tym na przykład Węgier pod rządami premiera Viktora Orbana.

Dlatego w najbliższą środę zapraszamy wszystkich Polaków, patriotów by dać wyraz naszemu przywiązaniu do suwerenności Rzeczypospolitej! Musimy powiedzieć Tuskowi, Timmermansowi i Sorosowi – ręce precz od Polski! Dosyć wspierania i zewnętrznego finansowania antypolskiej dywersji w naszym kraju! Możemy przeczytać na utworzonym właśnie wydarzeniu, na portalu społecznościowym Facebook.

W akcję zaangażowali się działacze Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Narodowcy zapowiadają, że na środowej akcji się nie skończy. Jutro organizowana jest w Sejmie konferencja prasowa w tej sprawie.

Media Narodowe już teraz zapraszają na środowe wydarzenie. “Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski!” – już w środę, o godzinie 17:00, przed budynkiem Komisji Europejskiej w Polsce. Razem możemy skończyć z wpływami Sorosa w Polsce!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY