ONR Łódź organizuje antyislamski happening w mieście

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Działacze łódzkich struktur ONR, zorganizowali kilka dni temu antyislamski happening w miejskich tramwajach MPK.

Narodowcy ubrani w charakterystyczne koszulki, przemieszczali się po Łodzi, miejska komunikacją. Podczas akcji mieszkańcy Łodzi mogli porozmawiać z działaczami o charakterze inicjatywy i wymienić się poglądami. Kilka osób włączyło się w akcje zawieszając sobie charakterystyczne kartki, przygotowane przez narodowców.

Cel akcji miał charakter dwufazowy. Z jednej strony była to forma solidaryzmu z kontrolerem biletów, który padł ofiarą szykan ze strony lewicowych środowisk i mediów. Założył on koszulkę o charakterze antyislamskim, w swoim miejscu pracy.

Dodatkowo akcja miała na celu sprzeciwienia się islamizacji Europy. Ostatnimi miesiącami przybiera ona katastrofalne rozmiary, ze względu na masowe wpuszczanie do krajów Unii Europejskiej imigrantów z krajów arabskich. Dodatkowo trzeba wspomnieć również o problemie, który dotyka również mieszkańców Łodzi. Coraz więcej lokali przy ulicy Piotrkowskiej, zostaje wynajmowanych i wykupywanych przez arabskich przedsiębiorców. Tworzą oni w ten sposób swego rodzaju monopol handlowy, w tej części miasta.

Jako narodowcy, protestujemy w ten sposób przeciwko promowaniu islamu w Polsce i dyskryminacji wartości katolickich, a także karania ludzi za wyrażanie swoich poglądów, dotyczących obrony polskich wartości i tradycji katolickich.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY