“Oszaleliście?” Kukiz dobitnie o tym dlaczego nie bierze udziału w protestach!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Na swoim profilu społecznościowym Pawłowi Kukizowi często zarzuca się, że nie bierze udziału w protestach przeciwko forsowanej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości reformie sądownictwa. W końcu lider ruchu Kukiz’15 postanowił odpowiedzieć w swoim stylu. “Oszaleliście” – stawia pytanie.

Ustawy o sądownictwie to złe ustawy a sposób i metody ich procedowania to skadal i rozbój w biały dzień ale PROSZĘ: przestańcie zadawać mi na priv pytanie dlaczego mnie nie ma dziś na ulicy i dlaczego WSPÓLNIE z innymi partiami nie protestuję przeciw „dyktaturze Kaczyńskiego”. Oszaleliście??? – pisze na swoim profilu Paweł Kukiz.

Mam stanąć obok Platformy, cyników których marzeniem są uliczne zamieszki dające im szansę na powrót do władzy? Mam stać obok tych, których całe lata błagałem o ustawę o referendum obywatelskim z wynikiem obligującym władzę, o JOW-y, niskie podatki?
Wymagacie ode mnie, żebym swoją z nimi obecnością pośrednio przyczynił się do powrotu do obiadków u Sowy?
Pogońcie tych partyjnych cwaniaków i cyników, pogońcie manipulantów, zażądajcie SAMI obywatelskich reform, Państwa obywatelskiego, demokratycznego! POGOŃCIE ICH! – czytamy dalej.

CO SIĘ STAŁO Z WASZĄ PAMIĘCIĄ?????
Przypomnieć? Proszę bardzo:
– afera hazardowa, 
– afera Amber Gold, 
– Infoafera, 
– afera podsłuchowa,
– afera Beaty Sawickiej, 
– 150 mld oszczędności Obywateli zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS
– zmielenie 700 tys. podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie zmian ustrojowych
– ustawa 1066
– itd.., (reszta w linku) 
I Wy chcecie, żebym im pomagał w powrocie do władzy??? NEVER!
Pogońcie najpierw tę “ferajnę” od teoretycznego państwa. Wtedy na tej ulicy moge stac do skutku. Dzien i noc. – kończy wpis.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY