Janoska (RN): Wierzę, że wyłoni się lider, który skupi wokół siebie środowiska narodowe, patriotyczne i wolnościowe [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jerzy Janoska, działacz Ruchu Narodowego w rozmowie z Dziennikiem Narodowym mówi o prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej, pracy radnego i o swojej działalności jako członka Rady Politycznej Ruchu Narodowego i wiceprezesa RN na Śląsku.

Pytany o prowadzenie działalności gospodarczej Jerzy Janoska stwierdził, że pomimo wielu przeszkód jakie ma w Polsce na swojej drodze przedsiębiorca to da się prowadzić w Polsce działalność gospodarczą z sukcesem.

Zapytany o Ruch Narodowy Janoska stwierdził, że partia przeżywa rozkwit, pomimo rozłamów, które ją dotknęły. Ale jak stwierdził “idea polskiego nacjonalizmu opartego na wartościach chrześcijańskich ma w Polsce na pewno przyszłość” i poparcie dla Ruchu będzie rosło.

Janoska uważa też, że środowisko narodowców powinno się łączyć a nie dzielić i zauważa, że głównym powodem podziałów środowiska “są partykularne interesy pojedynczych osób”.

Jestem zdecydowanym zwolennikiem współpracy wszystkich organizacji narodowo-patriotycznych… nawet wolnościowych, aktywnych na arenie politycznej w kraju – stwierdził.

Podał również konkretny przykład takiej współpracy jaka ma miejsce w Zawierciańskiej Inicjatywie Narodowej w której współpracują ze sobą narodowcy z RN, MW i ONR oraz wolnościowcy od Korwina i KNP. Janoska wierzy również, że pojawi się prawdziwy lider , który będzie potrafił skupić wokół siebie wszystkie te środowiska.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY